Wszystkie kursy

Dzięki kursom, zmian dokonujesz samodzielnie, siedząc wygodnie w swoim fotelu. Skorzystaj ze sprawdzonej psychologicznej wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć to, czego teraz najbardziej potrzebujesz.

Bezpłatny

Uwolnij działanie

Zamień niechęć, sabotaże i odwlekanie - w gotowość do działania i realizowania kluczowych priorytetów!

985277

RysOpis

Poznaj wszystkie rysy osobowości, aby żyć spójnie i skutecznie – ze sobą i z innymi.

Opinie naszych zadowolonych studentów

Dzięki pracy nad wymuszonym posłuszeństwem jest mi lżej, a w prowadzeniu firmy stałem się bardziej efektywny, ponieważ zauważyłem jak wiele sabotaży miałem, gdy zmuszałem się do robienia zadań. Zmuszałem i przez to, aby nie musieć, robiłem rzeczy uznawane za marnotrawstwo czasu i w trakcie pracy przeglądałem FB, robiłem zakupy lub nie mogłem się skupić, wszystko aby nie musieć. Całość przełożyła się również na inne spojrzenie, strategie w relacji z dziećmi, bo już wiem, jakie będą konsekwencje zmuszania ich do wielu rzeczy.
Daniel Woźniak
CEO Altruist
Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.
Maciej Grabowski
CEO Tapiso Cross Border eCommerce and International Retail
Pracuje z Rafałem wiele lat indywidualnie oraz w kontekście szkoleń dla pracowników wyższego szczebla w firmach którymi zarządzam . Polecam w 100%.
Anna Kostro
Członek Zarządu ds. Recyklingu Elektroodpadów w Elemental Holding S.A.
Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.
Krzysztof Cudak
Cyber Security Assurance Director