Test rysów osobowości RysoTest + szkolenie online RysOpis

Twoja osobowość kryje więcej, niż myślisz.

Działaj skuteczniej, żyj w zgodzie ze sobą i wpływaj na innych. Poznaj swoje ukryte cechy, nieznane potencjały oraz naturalne predyspozycje – biznesowe i nie tylko.

Kompendium wiedzy na swój własny temat dostępne na wyciągnięcie ręki.

Odkryj nieznane
aspekty swojej osobowości

 • Zrozum lepiej swoje nawet najbardziej absurdalne zachowania.
 • Wyznaczaj satysfakcjonujące kierunki rozwoju.
 • Podejmuj lepsze decyzje w życiu i biznesie.
 • Unikaj konfliktów i lepiej je rozwiązuj.
 • Utrzymuj długoterminową motywację.
 • Działaj spójnie i w zgodzie ze sobą.
 • Skuteczniej wpływaj na innych.

Najszersze Kompendium Wiedzy

Test i szkolenie z rysów osobowości to jedno z najszerszych kompendiów wiedzy, jakie możesz zdobyć na własny temat. Pomogą Ci zrozumieć najgłębsze zakamarki swojego umysłu i osiągać wewnętrzną spójność w każdym aspekcie życia. Od relacji osobistych, przez pracę, aż po biznes.

Dla kogo są ten test i szkolenie?

Osoby zainteresowane samorozwojem

Każdy zainteresowany szeroko rozumianym rozwojem psychologiczno-emocjonalno-osobowościowym, kto szuka sposobu na zrozumienie siebie.

Konsultanci i szkoleniowcy

Edukatorzy, coachowie lub doradcy z różnych branż, którzy chcą skuteczniej docierać do swoich klientów, podopiecznych czy uczniów.

Specjaliści HR

Osoby pracujące w sektorze HR, które szukają potwierdzonych metod dobierania pracowników, w szczególności wykwalifikowanych specjalistów.

Dyrektorzy i menedżerowie

Osoby, które na co dzień koordynują pracę innych oraz zarządzają zespołami i chcą lepiej komunikować się z poszczególnymi osobami w firmie.

Właściciele firm

Każdy, kto zatrudnia innych i współpracuje z klientami, ale ma powtarzające się trudności w komunikacji z nimi lub chce zmniejszyć rotację pracowników.

Psychoterapeuci

Każdy specjalista, który szuka nowej wiedzy, perspektyw i sposobów, by podnieść efektywność swoich sesji lub utknął w pracy z podopiecznymi.

Poznaj swoje
unikalne rysy osobowości

Test oparty o klasyfikację DSM

DSM jest oficjalnie uznawaną w psychologii i psychoterapii klasyfikacją zakładającą 14 rysów, czyli najczęściej występujących zbiorów cech osobowości. Chociaż do tej pory badała jedynie zaburzenia, to w praktyce psychologicznej było oczywiste, że własne rysy osobowości ma każdy człowiek.

Ten test to jeden z najlepszych sposobów, by je poznać. A co za tym idzie – dotrzeć do najgłębszych zakamarków samego siebie.

Pełne spektrum Twojej osobowości

Każdy z 14 rysów jest u każdego człowieka osadzony na skali. Określa ją nasilenie, w jakim występuje u niego dany rys. Wynik testu nie jest jedynie numerkiem od 1 do 14. Otrzymujesz dostęp do pełnego spektrum swojej osobowości i poznajesz tendencje dla każdego z rysów oraz przypisane mu cechy. Wszystko masz w jednym miejscu – wiedzę oraz pytania testowe.

Dzięki temu nie musisz zastanawiać się nad tym, jak zinterpretować wynik i co z nim dalej zrobić.

Kilkudziesięciu specjalistów potwierdza praktyczność testu

Przeprowadziliśmy go na ponad 1000 osób podczas konsultacji indywidualnych oraz na autorskich warsztatach „Modele osobowości”. Dotychczas z testem pracowało już kilkudziesięciu specjalistów i zawodowych konsultantów. Wszyscy zgodnie potwierdzają – pozwolił im szybciej zdiagnozować i określić profil rysów osobowości ich klientów.

Osoby, które wypełniły test, przyznają, że zobaczyły w lustrze pełniejszą prawdę o samych sobie. Nawet to, co nieświadome i wypierane.

Łączymy świat psychoterapii ze światem biznesu

Psychoterapia oraz psychologia koncentrowały się do tej pory na pracy z zaburzeniami i wciąż nie są zintegrowane ze światem biznesu. My staramy się to zmieniać. Ten test to wielki przełom – pozwala każdemu odkryć wypierane lub po prostu nieświadome cechy, nieznane preferencje oraz ukryte predyspozycje. Test bada dojrzały i adaptacyjnie funkcjonujący poziom rysów. Nie jest narzędziem diagnozy zaburzeń i nie powinien być traktowany jako źródło informacji medycznych informacji diagnostycznych bez konsultacji ze specjalistą. Test służy do celów psychoedukacyjnych i powinien być traktowany jako prawdopodobne uwypuklenie informacji na swój temat.

A to oznacza efektywniejsze zarządzanie ludźmi, zatrudnianie pracowników i komunikację z klientami.

Poznaj najskrytsze
zakamarki swojej osobowości

Zacznij lepiej rozumieć siebie i zyskaj potężne narzędzie wpływania na innych ludzi.

Jak to działa?

KROK 1

Wykupujesz i wypełniasz test online

Po wykupieniu RysoTestu otrzymasz link z dostępem do 174 pytań. Do każdego z nich udzielasz jednej z pięciu standardowych odpowiedzi, oceniając, jak bardzo dane stwierdzenie do Ciebie pasuje lub w jakim stopniu się z nim zgadzasz lub nie.

KROK 2

Otrzymujesz wyniki

Natychmiast po wykonaniu testu otrzymasz swój wynik – informację o nasileniu poszczególnych rysów, która oparta jest o takie klasyfikacje, jak DSM-III-R, DSM-IV, DSM-IV-TR, DSM-V. Dodatkowo prześlemy Ci materiały edukacyjne o wszystkich czternastu rysach osobowości. 

KROK 2

Edukujesz się i wdrażasz wiedzę

Możesz zdobywać wiedzę poprzez nasze szkolenie online RysOpis, rozwijać się na własną rękę lub z dowolnym, wybranym na własną rękę dobrym specjalistą – psychologiem lub psychoterapeutą.

Wykup test
ze szkoleniem RysOpis

i dowiedz się wszystkiego o poszczególnych rysach!

Wykonanie testu to tylko początek pracy nad sobą. Zamów test z e-learningiem RysOpis i maksymalnie wykorzystaj jego potencjał! Poznaj cechy poszczególnych rysów, charakterystyczne postawy i zachowania, sposób myślenia, największe zalety i potencjał, a także wady oraz słabsze strony.

W środku znajdziesz:

Moduły z lekcjami w formie wideo

 • Dokładne omówienie wszystkich 14 rysów (średnio około 1,5h poświęcone na każdy rys).
 • W trakcie analizujemy sceny z życia codziennego postaci z filmów.
 • Case studies z indywidualnych sesji w gabinecie specjalistycznym.
 • Omówienie, jak poszczególne rysy osobowości wzajemnie łączą się ze sobą – czyli tzw. konstelacje. Zrozumienie jak działają konstelacje fundamentalnie zmienia sposób postrzegania osobowości i rysów.

Materiały dodatkowe

 • Każdy moduł zakończony jest quizem, z pomocą którego utrwalisz kluczowe informacje. 
 • Otrzymujesz także obszerny spis filmów i seriali z postaciami wykazującymi się postawami typowymi dla różnych rysów.
 • Wideo w wersji ekspres, czyli godzinny materiał omawiający całą wiedzę w pigułce.
 • Możliwość odsłuchania pełnego szkolenia w wersji audio.

Ćwiczenia praktyczne

 • Ćwiczenia polegające na samodzielnym lub grupowym analizowaniu materiałów załączonych i wyselekcjonowanych materiałów video oraz grafik .
 • Praca na case studies, czyli ćwiczenia na podstawie sytuacji z prawdziwego życia.
 • Odniesienie rysów do siebie i praca na swoich celach, obszarach i problemach – samodzielnie lub z innymi.

Bonus! Grupy mastermindowe – RysoGrupy

 • Możliwość pracy w grupach ćwiczeniowych z innymi uczestnikami szkolenia.
 • Przestrzeń dla naszej społeczności na Discordzie.
 • Dziel się swoimi refleksjami i uzyskanymi wynikami.
 • Uzyskaj wsparcie w pracy nad materiałem szkoleniowym oraz organizacji pracy z kursem, aby przejść cały potrzebny materiał
 • Wykonuj ćwiczenia wspólnie z innymi i omawiaj je.

Szkolenie RysOpis to:

 • Prawie 20 godzin materiałów wideo i audio
 • Intuicyjny podział na moduły i rozdziały
 • Nauka o dowolnej porze i z dowolnego miejsca
 • Kolejne moduły wysyłane regularnie
 • Praca mastermindowa w RysoGrupach.
 • Mnóstwo ciekawych materiałów dodatkowych do zgłębiania wiedzy po każdym.
 • Obszerny i starannie przygotowany skrypt z informacjami o poszczególnych rysach.
 • Dodatkowy skrypt do praktyki, który przeprowadzi Cię za rękę przez pogłębienie i odniesienie tej wiedzy do siebie.

Zobacz przykładowe lekcje

Co da Ci wiedza zdobyta na szkoleniu?

Oszczędzasz mnóstwo czasu na pracę nad sobą

Dlaczego czasem zachowujesz się niespójnie lub reagujesz nieadekwatnie do sytuacji? Dlaczego Twoje niektóre decyzje objawiają się frustracją? Dlaczego czasem robisz coś, czego nie chcesz i odwrotnie? Ten test i szkolenie dadzą Ci wgląd w przyczyny własnych zachowań czy przekonań.

Trudno jest sprostać swoim potrzebom, jeśli nie są określone lub – co gorsza – wyparte. To odbija się czkawką na każdej sferze życia: relacjach i związkach, pracy, finansach, a nawet zdrowiu. Ich poznanie to klucz do wyznaczania lepszych celów, podejmowania spójnych decyzji i zachowania ciągłej motywacji.

Lepiej rozumiesz i wpływasz na innych

Przestaniesz się zastanawiać, dlaczego poszczególni ludzie zachowują się tak, a nie inaczej. Nie będziesz przypisywać innym złych intencji, ale zrozumiesz ich różnorodność. Zaczniesz zauważać, kto jest kim i jaka jest jego natura. Będziesz się skuteczniej komunikować z pracownikami, wspólnikami, klientami czy bliskimi.

Nauczysz się odpowiednio traktować osoby reprezentujące różne style i rysy osobowości (np. impulsywnych emocjonalnie, wycofanych, podejrzliwych, kłótliwych lub rywalizujących). Zrozumiesz, co może zachęcić ich do działania, co ich sprowokuje, co zestresuje, co zmotywuje, a co zachęci do zmiany.

Zwiększasz skuteczność w pracy

Poznanie i zrozumienie rysów osobowości sprawia, że masz szansę czuć większe spełnienie w pracy. Niezależnie od branży, w jakiej działasz czy pełnionej funkcji. Nauczysz się lepiej reagować na klientów oraz osoby, z którymi współpracujesz. Pracodawca będzie Cię lepiej oceniać, za to, co robisz, dzięki czemu zwiększysz swoje zarobki.

Jeśli na co dzień pracujesz w zawodzie konsultanta, edukatora, doradcy, profesjonalnego szkoleniowca, psychologa, psychoterapeuty lub coacha, otrzymasz świetne narzędzie do diagnostyki i pomoc w pracy z uczniami, klientami bądź podopiecznymi. Zrozumiesz, dlaczego różne metody u jednych osób działają, a u innych nie.

Szybciej rozwijasz swój biznes

Dobrze zorganizowana i zarządzana firma to przede wszystkim właściwi ludzie na właściwych miejscach. To generuje mniej zmartwień, problemów i kosztów. Dobierając odpowiednie osoby oraz delegując zadania właściwym pracownikom, oszczędzasz czas i pieniądze. Unikasz też konieczności ciągłego wdrażania kogoś na nowo i kosztów z tym związanych.

Osoby dobrze dobrane do stanowisk i zadań odczuwają większe spełnienie zawodowe oraz niższy poziom stresu, co znacząco zmniejsza ryzyko wypalenia zawodowego i poprawia atmosferę współpracy. A to oznacza mniejszą rotację w firmie czy zespole. To dziś szczególnie ważne – zwłaszcza że na rynku brakuje wykwalifikowanych specjalistów, a koszty pozyskania dobrej jakości ekspertów są wysokie.

Zamów test ze szkoleniem RysOpis

i maksymalnie wykorzystaj uzyskane wyniki:

RysoTest

Test, objaśnienie wyników i podstawowy skrypt
47
27
 • Test rysów osobowości do wykonania online
 • Natychmiastowy dostęp do swojego wyniku
 • 40-50 minut pracy (czas na wykonanie testu)
 • Plik PDF z podstawowymi informacjami na temat wyników
 • Wskazówki, co możesz zrobić z rozpoznanymi cechami
 • Szukasz szczegółowej wiedzy na własną rękę
 • Nie wiesz, jakie rysy osobowości mogą mieć ludzie z Twojego otoczenia

RysoTest
+ szkolenie RysOpis

Dostęp do testu i szkolenia
977
377 zł
 • Test rysów osobowości do wykonania online
 • Natychmiastowy dostęp do swojego wyniku
 • 40-50 minut na wykonanie testu + prawie 20 godzin szkolenia
 • Lekcje w formie wideo, audio i mnóstwo dodatkowych materiałów w PDF
 • Szczegółowe omówienie, co możesz zrobić z rozpoznanymi cechami
 • Nie musisz szukać wiedzy samodzielnie – wszystko dostępne jest w jednym miejscu
 • Rysy osobowości innych ludzi stają się łatwiej zauważalne i bardziej oczywiste
POPULARNE!
Bezpieczne płatności obsługuje: Logo Tpay

Dodatkowo: konsultacje z ekspertem

Bezpośrednio po wykonaniu testu lub przerobieniu szkolenia możesz dokupić indywidualne konsultacje z jednym z naszych specjalistów.  Oferujemy możliwość pracy indywidualnej z terapeutami, coachami i psychologami. Pomogą Ci zrozumieć wyniki, a także pracować nad poszczególnymi aspektami Twojej osobowości.

Kto stoi za testem i szkoleniem?

Ceros

Firma szkoleniowa działająca na rynku już od 9 lat. 

Jesteśmy zespołem specjalistów: coachów, psychologów oraz terapeutów. Zajmujemy się wsparciem psychologicznym, a także psychoedukacją – empatycznie i profesjonalnie towarzyszymy na ścieżce rozwoju, zwiększania skuteczności, zmian mentalnych oraz emocjonalnych. Prowadzimy sesje i konsultacje 1:1 dla klientów indywidualnych oraz specjalistów z polskich firm, a także organizujemy warsztaty i szkolenia psychoedukacyjne.

Rafał Daniluk

Twórca testu rysów osobowości i szkolenia RysOpis

Autor i prowadzący szkolenie RysOpis, założyciel firmy Ceros i specjalista z ponad 14-letnim doświadczeniem.

Jako coach, terapeuta, szkoleniowiec, psychoedukator, doradca biznesowy oraz trener kompetencji psychospołecznych, aktualnie zdobywający uprawnienia psychologiczne w trakcie studiów na kierunku Psychologia.

Różne wersje testu rysów osobowości wykorzystuje już od pięciu lat, pracując z podopiecznymi na sesjach indywidualnych oraz podczas warsztatu Modele Osobowości.

Zobacz, co mówią osoby,
które już przeszły szkolenie

Często zadawane pytania

Test wskazuje wyniki w oparciu o klasyfikacje DSM – aktualną i wcześniejsze. Wyróżnia 14 rysów osobowości: Wrażliwą ( osobowość unikającą), Oddaną (zależną), Sumienną (obsesyjno-kompulsywną), Wygodną (bierno-agresywną), Czujną (paranoidalną), Niezwyczajną (schizotypową), Zajętą (depresyjno-maniakalną), Ofiarną (masochistyczną), Samotniczą (schizoidalną), Dramatyczną (histrioniczną), Wizjonerską (narcystyczną), Zmienną (borderline), Władczą (sadystyczną) oraz Łowczą (antyspołeczną). Odpowiadają one rysom osobowości (które ma każda zdrowa i tzw. wysoko i adaptacyjnie funkcjonująca osoba).

Uzyskanie w teście podwyższonego wyniku dla dowolnego rysu osobowości nie oznacza oczywiście, że dana osoba jest zaburzona – test bada poziom nasilenia cech poszczególnych rysów w populacji ogólnej – zwykłych ludzi. Nie służy on do diagnozy zaburzeń osobowości. Każdy z nas ma własne dominujące rysy osobowości. Rysy pozwalają na wskazanie cech osobowości (także tych ukrytych) i nazwanie po imieniu rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy (lub zdajemy, ale nie rozumiemy ich przyczyn). Umożliwiają wydobycie i uświadomienie sobie potencjału, potrzeb i predyspozycji, jakie drzemią w każdym człowieku.

Żaden inny test nie bada rysów osobowości. RysoTest i badanie, na którym jest oparty są pionierskim projektem. Jest silnie osadzony na teorii i praktyce psychologicznej. W internecie znajdziesz co najmniej kilka popularnych – zarówno płatnych, jak i bezpłatnych – testów osobowości. Niestety, ale większość z nich jest jednak nierzetelna, a w środowiskach psychologicznych czy naukowych szeroko krytykowana, ponieważ nie mają podstaw w teorii i zasadzie psychologicznej, nie są potwierdzone badaniami w najmniejszym stopniu, ani nie są osadzone w praktyce psychoterapeutycznej. Co więcej, uzyskane wyniki RysoTestu (szczególnie z pomocą wiedzy ze szkolenia RysOpis) można w prosty sposób przełożyć na wszystkie aspekty życia – prywatne relacje, cele, motywacje, a także potrzeby stricte biznesowe.

Dostęp do wyników testu oraz szkolenia jest dożywotni dla osób, które zdecydują się na zakup w pierwszych dwóch oknach kampanii sprzedażowej. Czyli w dniach 16 – 23 marca oraz 8 – 15 czerwca. Zakup pomiędzy tymi terminami, a także po nich będzie umożliwiał dostęp do szkolenia na okres dwóch lat od zakupu.

Nikt, poza Tobą i poza nami – ale tylko do celów anonimowych analiz do celów badawczych. Wgląd w wyniki otrzymujesz tylko Ty, czyli osoba, która podaje swój adres e-mail, zakłada konto i wykonuje test. Wyniki będą w formie zaszyfrowanej przechowywane na naszym serwerze. Nie będą udostępniane podmiotom trzecim, ani żadnej konkretnej osobie bez Twojej zgody. Wyniki mogą zostać anonimowo wykorzystane do kolejnych etapów projektu badawczego nad RysoTestem. Jednak będą to tylko anonimowe dane wykorzystane do analiz, celem podnoszenia rzetelności psychometrycznej poszczególnych wskaźników. Dodatkowo – w trakcie wykonywania testu strona www nie korzysta z żadnych modułów śledzących kliknięcia lub decyzje – wyłączone są standardowo używane na stronach internetowych moduły śledzące Facebooka i inne tego typu.

Otrzymane wyniki to tylko początek drogi. Rekomendujemy, by nie poprzestawać na samym teście i wykorzystać wyniki do dalszego rozwoju – czy to samodzielnie, poprzez szkolenie RysOpis, czy też przy wsparciu naszych lub dowolnych innych kompetentnych specjalistów. Nie jest to jednak konieczne i nie masz obowiązku podejmowania z nami, ani z nikim żadnej dodatkowej współpracy. Natomiast jeśli chcesz zgłębić temat, zdobyć fachową wiedzę, ciekawe i praktyczne informacje o rysach – mamy Ci jeszcze wiele do zaoferowania poza samym RysoTestem. Zdecydowanie następnym krokiem warto, aby było dołączenie do szkolenia video RysOpis i rozpoczęcie wielopoziomowej przygody edukacyjnej z tym szkoleniem. Poprowadzi Cię za rękę przez kolejne etapy zgłębiania tematu – dosłownie jak profesjonalny i empatyczny osobisty mentor.

Możesz skorzystać ze szkolenia bez wykonywania testu. Natomiast sam test otrzymujesz w cenie szkolenia i naprawdę warto wykonać test przed rozpoczęciem pracy ze szkoleniem.

Samo badanie i obecna wersja testu jest bardzo wczesną i pilotażową wersją testu, którą należy traktować tylko i wyłącznie psychoedukacyjnie.

Mimo, że opieramy się na bardzo rzetelnej wiedzy o osobowości ludzkiej, mocno osadzonej w teorii i praktyce psychologicznej i kolejnych modelach DSM-owskich, to jednak jest to pierwszy taki test na rynku. Próbujemy nim wstępnie uwypuklić zarówno te najmocniej, jak i najmniej obecne rysy w osobowości.  

W badaniu wzięło udział 1118 osób i wyniki każdego są wyliczone w oparciu o normy na podstawie tej grupy badanej. 

Wyniki są zaprezentowane na skali stenowej. Została przeprowadzona analiza rzetelności – najniższa wartość współczynnika Alfa Cronbacha wynosi 0,66 dla rysu Sumiennego. Najwyższa wartość 0,88 dla rysów Wrażliwego i Zmiennego. Współczynnik ten dla pozostałych rysów zawiera się w przedziale od 0,66 do 0,88. 

Nie zostały natomiast przeprowadzone analizy trafności, oparliśmy się w tej kwestii na kryteriach DSM dla poszczególnych rysów. A także na kryteriach powtarzających się w literaturze psychologicznej i terapeutycznej dotyczącej osobowości. Warte zauważenia jest również to, że sama grupa badana nie jest wystarczająco reprezentatywną próbą badawczą, czego jak najbardziej mamy świadomość i kolejne wersje badania i samego testu będą oparte już na próbie reprezentatywnej.

Zarówno doborem pozycji testowych, skonstruowaniem kwestionariusza, przeprowadzeniem badania, późniejszymi analizami i opracowaniem algorytmu zajmował się od strony psychometrycznej specjalista w tym obszarze – psycholog i psychometra, na co dzień wykładający psychometrię na uczelni. Badanie przeprowadzono za pomocą narzędzia LimeSurvey. Badani udzielali odpowiedzi w oparciu o skalę Likerta. 

Chcę bardzo mocno uwypuklić, że jest to początkowa wersja testu, jeszcze bardzo wczesna. Wyniki te w żaden sposób nie wskazują zaburzeń osobowości, nawet jeśli komuś jego wynik wyjdzie bardzo wysoko. Nie powinny być też traktowane jako miarodajne i pewne, bez zweryfikowania ich z psychologiem lub psychoterapeutą. Należy je potraktować orientacyjnie, poglądowo i psychoedukacyjnie, jako uwypuklenie cech, typowych dla danego rysu, z podwyższonym prawdopodobieństwem. 

W tym momencie prowadzimy już kolejne prace, nad kolejną wersją testu, który będzie dużo rzetelniejszy psychometrycznie i będzie spełniał kryteria pełnowartościowego testu psychologicznego. Obecne wyniki badań i obecny test jest tzw. psychotestem i tylko częściowo spełnia kryteria pełnowartościowego testu psychometrycznie. 

Co również warte uwypuklenia – mimo, że literatura psychologiczna i psychoterapeutyczna na temat osobowości przepełniona jest informacjami na temat adaptacyjnych i dojrzalszych postaci każdego z rysów, nie istnieje i nie został dotychczas utworzony test badający rysy osobowości na poziomie niezaburzonym. Badania, które prowadzimy i niniejsza wersja algorytmu, w oparciu o który wyliczamy wyniki jest badaniem pionierskim, pilotażowym i jednocześnie jest najlepszą dostępną wersją testu rysów osobowości.

Jednocześnie – pilotażowa wersja testu nie oznacza, że Twoje wyniki mogą być znacznie zakrzywione. Na pewno takie nie będą. Kolejne etapy badania uczynią test precyzyjniejszym, a różnice w uzyskanych wynikach na pewno nie będą znaczne. Na pewno te same rysy uzyskają najwyższe i najniższe wyniki. Różnić się mogą w zakresie maksymalnie jednego stena na skali stenowej. 

Cena jest faktycznie bardzo niska – z kilku powodów, o których szczerze informujemy:

1. Ponieważ jest to pilotażowa wersja testu. Nie spełnia wystarczających
kryteriów psychometrycznie, aby móc uznać test za pełnowartościowe
psychometrycznie narzędzie.

2. Traktujemy ten test jako jedyne dostępne na rynku narzędzie, które
może pokazać informacje na temat rysów osobowości. Również jako
jedyne, które jest narzędziem wspierającym podczas pracy ze szkoleniem
RysOpis. To szkolenie RysOpis jest głównym produktem oferowanym na
tej stronie internetowej. RysoTest jest narzędziem na etapie tzw. beta, którego używamy pomocniczo do uwypuklenia prawdopodobnej aktualnie struktury poszczególnych rysów w osobowości.

3. Ze względu na wczesny etap RysoTestu rozważaliśmy udostępnienie go
bezpłatnie, co byłoby najuczciwsze psychometrycznie. Jednocześnie
zdecydowaliśmy udostępnić test na bardzo niską opłatą, ponieważ:

a) Intensywnie realizujemy kolejne etapy badania i z czasem
doprowadzimy test do wysokich standardów psychometrycznie.
Te badania są kosztowne i jeszcze bardziej czasochłonne. Opłatę
za test traktujemy przede wszystkim jako cegiełkę i finansowanie
kolejnych etapów badania.

b) Ponieśliśmy znaczne koszty na stworzenie dedykowanej strony
www, która oblicza automatycznie wyniki i z pomocą której
możesz z dużym prawdopodobieństwem uzyskać dość realny i
przybliżony obraz swoich rysów osobowości.

c) Wiele osób nie szanuje tego, co jest bezpłatnie lub całkowicie za
darmo.

4. Prowadzimy cały czas intensywne działania celem doprowadzenia testu do etapu psychometrycznie spełniającego wszystkie wymagane kryteria.

Gdy zakończymy badania i zaktualizujemy algorytm, cena testu będzie
znacznie wyższa od obecnej.

Tak. Dostęp do nagrań oraz materiałów otrzymasz natychmiast po wykupieniu szkolenia.

Dodatkowo całość zakończona jest modułem podsumowującym, który zawiera dużo dodatkowych ćwiczeń, materiałów i praktyki, do pracy z tematyką rysów osobowości, do integracji rysów, rozpoznawania, utrwalenia wiedzy i jej pogłębiania.

Zarówno RysoTest, jak i szkolenie RysOpis będą stale dostępne do kupienia. Cena testu
w obecnej wersji beta będzie stała. Natomiast cena szkolenia RysOpis będzie się
zmieniać. W jaki sposób i dlaczego?

Szkolenie będzie miało swoją regularną cenę na poziomie 954 zł, która z czasem też
może ulec zmianie. Natomiast w tzw. oknach sprzedażowych szkolenie będzie
oferowane w znacznie niższej cenie.

Najbliższe okno sprzedażowe otworzy się w dniach 8-15 czerwca 2023r. W tym oknie cena będzie niższa niż 954 zł, choć jeszcze ostatecznie nie zdecydowaliśmy jaka będzie konkretnie.

Jak najbardziej, możesz wykupić dostęp do testu zarówno dla siebie, jak i dowolnej osoby (np. pracownika, wspólnika, podopiecznego, pacjenta czy członka rodziny). Pamiętaj, że ta osoba musi wyrazić zgodę i chęć, aby wypełnić test. Wykupienie testu dla drugiej osoby nie oznacza, że automatycznie poznasz jej wyniki – ta osoba musi wyrazić zgodę i chęć na pokazanie Ci wyników. Wykupienie testu dla dwóch osób i poznanie nawzajem swoich wyników zwykle oznacza istną rewolucję we współpracy oraz całej relacji (pod warunkiem dalszej edukacji lub współpracy ze specjalistą).

Z pewnością rozpoznawanie rysów osobowości osób wokół Ciebie stanie się dość intuicyjne. Po przerobieniu kilkunastu godzin materiałów oraz wykonaniu zawartych w szkoleniu ćwiczeń poszczególne rysy stają się dużo bardziej zauważalne. Oczywiście, w dalszym ciągu nie zastąpi to wypełnienia testu przez te osoby i nie da pewnej diagnozy, którą można uzyskać tylko i wyłącznie konsultując się indywidualnie ze specjalistą – psychologiem lub psychoterapeutą. Jednak z dużym prawdopodobieństwem pozwoli Ci się wstępnie rozeznać, z kim masz do czynienia oraz jak z daną osobą z większym prawdopodobieństwem postępować, współpracować i komunikować się.

Poznaj najskrytsze
zakamarki swojej osobowości

Zacznij lepiej rozumieć siebie i zyskaj potężne narzędzie do spójnego kierowania swoim życiem i wpływania na innych ludzi.

Zamów test ze szkoleniem RysOpis

i maksymalnie wykorzystaj uzyskane wyniki:

RysoTest

Test, objaśnienie wyników i podstawowy skrypt
47
27
 • Test rysów osobowości do wykonania online
 • Natychmiastowy dostęp do swojego wyniku
 • 40-50 minut pracy (czas na wykonanie testu)
 • Plik PDF z podstawowymi informacjami na temat wyników
 • Wskazówki, co możesz zrobić z rozpoznanymi cechami
 • Szukasz szczegółowej wiedzy na własną rękę
 • Nie wiesz, jakie rysy osobowości mogą mieć ludzie z Twojego otoczenia

RysoTest
+ szkolenie RysOpis

Dostęp do testu i szkolenia
977
377
 • Test rysów osobowości do wykonania online
 • Natychmiastowy dostęp do swojego wyniku
 • 40-50 minut na wykonanie testu + prawie 20 godzin szkolenia
 • Lekcje w formie wideo, audio i mnóstwo dodatkowych materiałów w PDF
 • Szczegółowe omówienie, co możesz zrobić z rozpoznanymi cechami
 • Nie musisz szukać wiedzy samodzielnie – wszystko dostępne jest w jednym miejscu
 • Rysy osobowości innych ludzi stają się łatwiej zauważalne i bardziej oczywiste
POPULARNE!
Bezpieczne płatności obsługuje: Logo Tpay